P | V | P | S | DR | A | DA | E | US | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F | 5 | 1 | 2 | 2 | 4-5 | - | - | - | - | - | Dettagli | |
3TP | 3 | 2 | 0 | 1 | 8-5 | 7 | 0 | 0 | S1 | VVS | Dettagli | |
POff | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-2 | 3 | 0 | 0 | S1 | S | Dettagli | |
4.º | 30 | 17 | 3 | 10 | 63-40 | 86 | 2 | 1 | V2 | VPSVV | Dettagli | |
Campione | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-0 | 6 | 1 | 0 | V1 | V | Dettagli | |
1/8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-4 | - | - | - | - | - | Dettagli | |
41 | 21 | 5 | 15 | 79-56 | 102 | 3 | 1 | - | - |
S | 2020-12-05 | 16:45 | (F) | BATE Borisov | 4-2 | 1/8 | |||
V | 2020-11-28 | 12:00 | (C) | Neman | 3-1 | G30 | |||
V | 2020-11-22 | 13:00 | (F) | FC Gorodeya | 1-4 | G29 | |||
S | 2020-11-07 | 16:00 | (C) | Torpedo Zhodino | 2-3 | G28 | |||
P | 2020-10-31 | 11:00 | (F) | FC Slavia-Mozyr | 1-1 | G18 | |||
V | 2020-10-26 | 14:00 | (F) | FC Minsk | 1-2 | G27 | |||
V | 2020-10-22 | 16:00 | (C) | Slutsk | 3-1 | G17 | |||
V | 2020-10-18 | 19:00 | (C) | Rukh Brest | 5-2 | G26 | |||
S | 2020-10-01 | 20:00 | (C) | Ludogorets Razgrad | 0-2 | POff | |||
V | 2020-09-26 | 18:00 | (F) | BATE Borisov | 2-4 | G25 | |||
V | 2020-09-19 | 14:00 | (C) | Energetik-BGU Minsk | 2-1 | G24 | |||
S | 2020-09-16 | 19:00 | (F) | Maccabi Tel Aviv | 1-0 | 3TP | |||
V | 2020-09-12 | 18:00 | (F) | Dinamo Minsk | 2-4 | G23 | |||
V | 2020-08-26 | 20:00 | (C) | FK Sarajevo | 2-1 | 2TP | |||
S | 2020-08-21 | 19:00 | (C) | Belshina | 1-2 | G22 | |||
V | 2020-08-18 | 20:00 | (C) | Astana | 6-3 | 1TP | |||
S | 2020-08-06 | 19:00 | (F) | Shakhtyor | 1-0 | G21 | |||
V | 2020-07-31 | 19:30 | (C) | FC Vitebsk | 1-0 | G20 | |||
S | 2020-07-25 | 15:30 | (F) | Isloch | 2-0 | G19 | |||
P | 2020-07-03 | 18:00 | (F) | Smolevichi-STI | 3-3 | G16 | |||
S | 2020-06-27 | 17:30 | (F) | Neman | 1-0 | G15 | |||
V | 2020-06-20 | 17:00 | (C) | FC Gorodeya | 3-1 | G14 | |||
V | 2020-06-13 | 17:00 | (F) | Torpedo Zhodino | 0-2 | G13 | |||
V | 2020-06-06 | 19:00 | (C) | FC Minsk | 6-1 | G12 | |||
V | 2020-05-31 | 19:00 | (F) | Rukh Brest | 1-4 | G11 | |||
S | 2020-05-24 | 16:00 | (F) | BATE Borisov | 1-0 | F | |||
S | 2020-05-20 | 18:00 | (C) | BATE Borisov | 1-3 | G10 | |||
S | 2020-05-16 | 14:00 | (F) | Energetik-BGU Minsk | 2-1 | G9 | |||
V | 2020-05-10 | 19:00 | (C) | Dinamo Minsk | 2-1 | G8 | |||
V | 2020-05-03 | 13:00 | (F) | Belshina | 0-3 | G7 | |||
S | 2020-04-29 | 17:00 | (F) | Shakhtyor | 4-2 | MF | |||
S | 2020-04-25 | 18:00 | (C) | Shakhtyor | 0-2 | G6 | |||
S | 2020-04-18 | 17:00 | (F) | FC Vitebsk | 1-0 | G5 | |||
V | 2020-04-12 | 18:00 | (C) | Isloch | 3-1 | G4 | |||
V | 2020-04-08 | 18:30 | (C) | Shakhtyor | 2-0 | MF | |||
S | 2020-04-04 | 18:30 | (C) | FC Slavia-Mozyr | 1-2 | G3 | |||
V | 2020-03-28 | 12:00 | (F) | Slutsk | 0-1 | G2 | |||
P | 2020-03-20 | 17:00 | (C) | Smolevichi-STI | 1-1 | G1 | |||
P | 2020-03-15 | 13:00 | (F) | Isloch | 0-0(3-5 d.t.r.) | QF | |||
P | 2020-03-10 | 18:00 | (C) | Isloch | 0-0 | QF | |||
12 |