P | V | P | S | DR | A | DA | E | US | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7.º | 19 | 10 | 3 | 6 | 32-27 | - | - | - | - | - | Dettagli | |
9.º | 17 | 6 | 3 | 8 | 16-16 | - | - | - | - | - | Dettagli | |
36 | 16 | 6 | 14 | 48-43 | 0 | 0 | 0 | - | - |
V | 2023-12-20 | 14:30 | (C) | Castellanzese | 2-0 | G19 | |||
S | 2023-12-17 | 14:30 | (F) | Varesina | 4-0 | G18 | |||
V | 2023-12-10 | 14:30 | (C) | Clivense | 4-0 | G17 | |||
S | 2023-12-03 | 14:30 | (C) | Ponte S. Pietro | 1-2 | G16 | |||
S | 2023-11-26 | 14:30 | (F) | Piacenza | 6-1 | G15 | |||
V | 2023-11-19 | 14:30 | (C) | Legnano | 2-0 | G14 | |||
S | 2023-11-12 | 14:30 | (F) | Caldiero Terme | 2-1 | G13 | |||
S | 2023-11-05 | 14:30 | (C) | Club Milano | 0-1 | G12 | |||
V | 2023-11-01 | 14:30 | (F) | AC Crema | 0-2 | G11 | |||
V | 2023-10-29 | 14:30 | (C) | Desenzano Calvina | 2-1 | G10 | |||
V | 2023-10-22 | 15:00 | (F) | Pro Palazzolo | 0-2 | G9 | |||
V | 2023-10-15 | 15:00 | (C) | US Caravaggio | 3-1 | G8 | |||
S | 2023-10-08 | 14:45 | (F) | Arconatese | 3-1 | G7 | |||
P | 2023-10-04 | 15:00 | (C) | US Caratese | 2-2 | G6 | |||
V | 2023-10-01 | 15:00 | (F) | Tritium 1908 | 2-4 | G5 | |||
V | 2023-09-24 | 15:00 | (C) | Virtus Bergamo | 1-0 | G4 | |||
P | 2023-09-20 | 15:00 | (F) | CasateseRogoredo | 1-1 | G3 | |||
P | 2023-09-17 | 15:00 | (C) | Real Calepina | 2-2 | G2 | |||
V | 2023-09-10 | 15:00 | (F) | Villa DAlmè | 0-1 | G1 | |||
V | 2023-05-07 | 15:00 | (C) | Franciacorta FC | 1-0 | G34 | |||
S | 2023-04-30 | 15:00 | (F) | Virtus Bergamo | 1-0 | G33 | |||
S | 2023-04-23 | 15:00 | (C) | Lumezzane | 1-2 | G32 | |||
S | 2023-04-16 | 15:00 | (F) | Ponte S. Pietro | 1-0 | G31 | |||
S | 2023-04-06 | 15:00 | (C) | US Caratese | 0-1 | G30 | |||
P | 2023-04-02 | 15:00 | (F) | Città Di Varese | 1-1 | G29 | |||
V | 2023-03-19 | 14:30 | (C) | Caronnese | 2-0 | G28 | |||
V | 2023-03-12 | 14:30 | (C) | Arconatese | 1-0 | G27 | |||
V | 2023-03-05 | 14:30 | (F) | Sona Mazza | 0-1 | G26 | |||
S | 2023-02-26 | 14:30 | (C) | Breno | 0-1 | G25 | |||
P | 2023-02-19 | 14:30 | (F) | Villa DAlmè | 3-3 | G24 | |||
S | 2023-02-12 | 14:30 | (C) | Real Calepina | 0-1 | G23 | |||
P | 2023-02-05 | 14:30 | (F) | Desenzano Calvina | 2-2 | G22 | |||
S | 2023-01-29 | 14:30 | (C) | Seregno | 0-1 | G21 | |||
S | 2023-01-22 | 14:30 | (F) | Varesina | 2-1 | G20 | |||
V | 2023-01-15 | 14:30 | (C) | Alcione | 1-0 | G19 | |||
V | 2023-01-08 | 14:30 | (F) | CasateseRogoredo | 0-2 | G18 |