2024/01/27 | Macedense / Doolibar Soc Oleica | 1-2 | Marítimo | ||||||
Valpaços Futsal | 2-5 d.t.s. | Belenenses | |||||||
GD EB D. João I | 3-6 | Nogueiró e Tenões | |||||||
Dínamo Sanjoanense | 4-2 | CF Sassoeiros | |||||||
AMSAC | 4-1 | CR Candoso/Natcal | |||||||
ADR Retaxo | 4-5 | Rio Ave | |||||||
Benfica | 2-1 | AD Fundão/Hotel Alambique | |||||||
Reguilas Tires | 5-6 | Modicus Bruval | |||||||
Os Vinhais | 0-4 | SC Braga | |||||||
Torreense | 6-1 | Nun´Álvares | |||||||
Sporting | 4-0 | Eléctrico | |||||||
Ferreira do Zêzere | 2-2 (4-2 d.t.r.) | ACD Ladoeiro | |||||||
ADCR Caxinas Poça Barca | 5-0 | Burinhosa | |||||||
Leões Porto Salvo | 3-1 | Quinta dos Lombos/ARTVISION | |||||||
SC Barbarense | 4-0 | Lobitos Futsal | |||||||
2024/01/28 | Portimonense | 7-0 | GDCP Livramento |
2023/12/08 | Dínamo Sanjoanense | 5-2 | Farense | ||||||
2023/12/09 | Burinhosa | 7-3 | Sonâmbulos | ||||||
Ferragudense | 1-2 | Lobitos Futsal | |||||||
AMSAC | 5-3 | NSCP Pombal | |||||||
SC Barbarense | 6-2 | Bairro Boa Esperança | |||||||
FC Azeméis by Noxae | 1-3 | Marítimo | |||||||
Saavedra Guedes | 5-9 | Valpaços Futsal | |||||||
Nogueiró e Tenões | 4-0 | Vilaverdense | |||||||
São Mateus | 1-4 | Modicus Bruval | |||||||
Arnal | 1-5 | ACD Ladoeiro | |||||||
ADR Retaxo | 5-1 | CP Vila São Sebastião | |||||||
Amigos de Cerva | 3-3 (3-4 d.t.r.) | GD EB D. João I | |||||||
SC Sabugal | 3-8 | Rio Ave | |||||||
Macedense / Doolibar Soc Oleica | 5-3 | FC Famalicão | |||||||
Os Vinhais | 5-4 | GD Beira Ria | |||||||
Paços de Ferreira | 4-8 | CF Sassoeiros | |||||||
Vitória FC | 3-9 | Nun´Álvares | |||||||
2023/12/10 | Viseu 2001/Palácio do Gelo | 2-7 | Reguilas Tires | ||||||
GDCP Livramento | 7-2 | CD Póvoa | |||||||
2023/12/13 | Albufeira Futsal | 0-4 | Portimonense |
2023/11/11 | Mourão FC | 3-3 (1-3 d.t.r.) | Sonâmbulos | ||||||
Farense | 6-3 d.t.s. | Pedreles | |||||||
ACD Ladoeiro | 4-2 | ABC Nelas | |||||||
Marítimo | 3-2 | Os Patos | |||||||
FC Azeméis by Noxae | 7-4 d.t.s. | UPVN | |||||||
Os Vinhais | 5-1 | Maia Futsal | |||||||
Amigos de Cerva | 8-4 | ADC Constantim | |||||||
GDR Gondarém | 0-5 | Nun´Álvares | |||||||
Amarense | 1-2 d.t.s. | Burinhosa | |||||||
GDCP Livramento | 3-2 | CS São João | |||||||
GDC Salto | 3-3 (2-4 d.t.r.) | NSCP Pombal | |||||||
UD Sousel | 1-9 | AMSAC | |||||||
CP Vila São Sebastião | 9-6 | GD Cem Paus | |||||||
CF Sassoeiros | 7-2 | Mendiga | |||||||
Miramar Império | 1-4 | Vitória FC | |||||||
Modicus Bruval | 7-2 | CA Mogadouro | |||||||
MTBA | 6-7 | Portimonense | |||||||
Lobitos Futsal | 6-2 | GDC Baronia | |||||||
GD Beira Ria | 7-1 | VC Santarém | |||||||
GD EB D. João I | 2-1 | Boavista | |||||||
Rio Ave | 7-4 d.t.s. | Lusitânia dos Açores | |||||||
2023/11/12 | Reguilas Tires | 7-1 | Contacto | ||||||
URD Juncalense | 3-7 | São Mateus | |||||||
Arsenal Maia | 2-4 | Paços de Ferreira |
2023/10/14 | Manjoeira | 0-1 | CP Vila São Sebastião | ||||||
São Mateus | 5-2 | CD Miranda do Douro | |||||||
Sonâmbulos | 6-2 | Santa Clara | |||||||
Arnal | 7-2 | GDR Agualva | |||||||
SC Sabugal | 8-5 | Pontassolense | |||||||
Miramar Império | 10-2 | CB Oleiros | |||||||
Amigos Abeira Douro | 2-4 | Boavista | |||||||
GD EB D. João I | 7-4 | Gaeirense | |||||||
GD Biscoitos | 1-3 | Os Vinhais | |||||||
Nacional | 0-4 | GDC Salto | |||||||
2023/10/15 | GD Minhocas | 0-9 | Mendiga | ||||||
Mourão FC | 4-2 | CD São João | |||||||
Saavedra Guedes | 4-3 | AD Jorge Antunes | |||||||
Aguiar da Beira | 1-8 | Vilaverdense | |||||||
Porto Moniz | 2-4 | Valpaços Futsal | |||||||
Casa do Povo de Esgueira | 3-6 | ACD Ladoeiro | |||||||
Ferragudense | 2-1 | AD Quinta do Conde | |||||||
GRUDER | 3-5 | Amarense | |||||||
URD Juncalense | 4-2 | GD Piedade | |||||||
RSC Açores | 3-5 | Farense | |||||||
Viseu 2001/Palácio do Gelo | 8-8 (12-10 d.t.r.) | União de Chelo | |||||||
GD Cem Paus | 9-4 | Ossela |
2 | Bressan GD Cem Paus | 7 G | |
2 | Pedro Senra Portimonense | 7 G | |
4 | Diogo Dias GDCP Livramento | 6 G | |
5 | Sérgio Rodrigues União de Chelo | 5 G |