P | V | P | S | DR | ||
---|---|---|---|---|---|---|
13 | 5 | 2 | 6 | 21-18 | Precedenti > | |
50 | 47 | 2 | 1 | 227-18 | Precedenti > | |
63 | 52 | 4 | 7 | 248-36 |
V | 2024-04-14 | 10:30 | (C) | Wacker Innsbruck | 8-0 | G12 | |||
P | 2024-03-23 | 14:00 | (F) | First Vienna | 1-1 | G11 | |||
P | 2024-03-17 | 12:30 | (C) | Austria Wien | 0-0 | G10 | |||
S | 2024-01-31 | 18:45 | (F) | Brann | 2-1 | GrpB | |||
S | 2024-01-25 | 21:00 | (C) | Lyon | 0-7 | GrpB | |||
S | 2024-01-18 | 18:45 | (F) | Slavia Praha | 1-0 | GrpB | |||
P | 2023-12-13 | 18:45 | (C) | Slavia Praha | 0-0 | GrpB | |||
V | 2023-11-26 | 12:45 | (C) | FFC Vorderland | 2-0 | G8 | |||
S | 2023-11-22 | 18:45 | (F) | Lyon | 2-0 | GrpB | |||
S | 2023-11-14 | 18:45 | (C) | Brann | 1-2 | GrpB | |||
V | 2023-11-10 | 19:00 | (F) | SV Neulengbach | 1-2 | G9 | |||
V | 2023-10-22 | 12:00 | (F) | Union Kleinmünchen | 0-2 | G7 | |||
S | 2023-10-18 | 19:00 | (C) | Valur | 0-1 | 2TP | |||
V | 2023-10-15 | 11:00 | (C) | FC Dornbirn | 4-2 | G6 | |||
V | 2023-10-10 | 20:00 | (F) | Valur | 0-4 | 2TP | |||
V | 2023-10-06 | 20:15 | (F) | Sturm Graz | 1-5 | G5 | |||
V | 2023-10-01 | 13:00 | (C) | FC Bergheim | 4-0 | G4 | |||
V | 2023-09-17 | 11:00 | (F) | Wacker Innsbruck | 0-6 | G3 | |||
V | 2023-09-09 | 18:00 | (C) | PAOK | 3-0 | 1TP | |||
V | 2023-09-02 | 14:00 | (C) | First Vienna | 5-1 | G2 | |||
V | 2023-08-25 | 18:00 | (F) | Austria Wien | 0-1 | G1 | |||
V | 2023-06-04 | 16:30 | (C) | SV Neulengbach | 3-1 | G18 | |||
V | 2023-05-28 | 11:00 | (F) | Wacker Innsbruck | 0-6 | G17 | |||
S | 2023-05-21 | 11:00 | (C) | Altach/Vorderland | 0-1 | G16 | |||
V | 2023-05-13 | 17:30 | (F) | Sturm Graz | 0-1 | G15 | |||
V | 2023-05-07 | 12:30 | (C) | Union Kleinmünchen | 3-0 | G14 | |||
V | 2023-04-23 | 12:00 | (F) | FC Bergheim | 1-4 | G13 | |||
V | 2023-04-15 | 17:30 | (C) | First Vienna | 8-2 | G12 | |||
V | 2023-04-02 | (F) | Austria Wien | 0-6 | G11 | ||||
V | 2023-03-26 | (C) | SKV Altenmarkt | 16-0 | G10 | ||||
V | 2022-11-06 | (F) | SV Neulengbach | 1-3 | G9 | ||||
V | 2022-10-30 | (C) | Wacker Innsbruck | 8-0 | G8 | ||||
V | 2022-10-23 | (F) | Altach/Vorderland | 2-3 | G7 | ||||
V | 2022-10-16 | (C) | Sturm Graz | 2-0 | G6 | ||||
V | 2022-10-02 | 13:00 | (F) | Union Kleinmünchen | 1-5 | G5 | |||
P | 2022-09-28 | 19:15 | (C) | KuPS | 2-2(d.t.s.) | 2TP | |||
V | 2022-09-25 | (C) | FC Bergheim | 6-0 | G4 | ||||
V | 2022-09-21 | 17:30 | (F) | KuPS | 0-1 | 2TP | |||
V | 2022-09-15 | 20:30 | (F) | First Vienna | 1-4 | G3 | |||
V | 2022-09-10 | 18:00 | (C) | Austria Wien | 3-0 | G2 | |||
12 |